Regulamin rekrutacji

Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II we Władysławowie

Pragniemy przedstawić naszą ofertę dotyczącą możliwości zorganizowania wypoczynku w sezonie letnim 2018 dla grup kolonijno-sportowych.

Od wielu lat umożliwiamy  organizację wypoczynku dla dzieci i młodzieży w budynku naszej szkoły. Posiadamy bogate doświadczenie w przygotowaniu bazy noclegowej jak i żywieniowej.

Dysponujemy tapczanikami  jednoosobowymi w ilości 250 szt. gwarantujemy posłanie z pościelą. Koszt noclegu od osoby wynosi 25 zł brutto.

Sale wieloosobowe, przestronne i czyste, mieszczą  10 -12 osób zajdują sie na 3 kondygnacjach (parter - 5 sal; I piętro -7; II piętro 5 sal).  Do dyspozycji kadry – opiekunów młodzieży - są przygotowane mniejsze pomieszczenia noclegowe.

Smaczne posiłki serwowane są przez uczniów technikum gastronomicznego pod bacznym okiem szefa profesjonalnie urządzonej kuchni, której nie powstydziłby się niejeden hotel wysokiej marki. Uczniowie technikum hotelarskiego, które także wchodzi w skład Zespołu Szkół Nr 1 we Władysławowie, mają okazję wykazać się swoimi umiejętnościami w obsłudze gości pod nadzorem opiekuna praktyk w stołówce szkolnej, która mieści około 110 osób. Jest tu zawsze czysto i przyjemnie .Przewidujemy, że całodzienne wyżywienie kosztować będzie 45 zł brutto.

Opiekunowie grup są przyjmowani nieodpłatnie z zastosowaniem przelicznika 1 opiekun na 15 osób podopiecznych  (dotyczy umowy na wyżywienie).Budynek szkolny zlokalizowany jest 350 metrów od morza.

Na obszarze szkolnym można korzystać z pięknie zadbanego terenu przyszkolnego, boiska asfaltowego oraz kortu tenisowego w cenie 25 zł za 1 godz..

Jest również możliwość korzystania z boiska piłki plażowej o wymiarach 16m x 8 m  w cenie 15 zł za 1 godz.(60 min.)

Również w czasie niepogody, aby zapewnić Państwu udany wypoczynek, oferujemy możliwość skorzystania z klubu uczniowskiego w cenie 60 zł za godz., jak również z hali sportowej( o wymiarach 18x40 m) w cenie za 1 godz. 80 zł brutto.

Grupy taneczno-sportowe zapraszamy do skorzystania z sali lustrzanej o wymiarach 10x5 m w cenie 30 zł  za 1 godz.(60 min)

Wszelkie ustalenia względem rezerwacji hali sportowej oraz organizacji turnusów sportowo-kolonijnych na okres sezonu 2018 prosimy o zgłaszanie do p. Ewy Graban drogą mailowa: kadry@zs1wladyslawowo.pl  lub pod numer telefonu 58 6740441 w.15 oraz 19, fax 58 6740441 w.20.

Serdecznie zapraszamy !!!