Strona główna
Szkoła
Patron
Historia
Pracownicy szkoły>
Kontakt
Biblioteka
Dokumenty szkoły
Wychowawcy klas
Rekrutacja
Rodzice
Uczniowe
Matura
Egzamin gimnazjalny
Egzamin zawodowy
Udział w projektach
Oferta turystyczna
Galeria
Plan lekcji
Zastępstwa
Projekty edukacyjne
Chór szkolny


Google+ Facebook
PRACOWNICY SZKOŁY

DYREKCJA 

 Dyrektor: mgr Beata Domnik

Vicedyrektor: mgr Gabriela Czyż

 

 

KIEROWNICY

Kierownik szkolenia praktycznego: mgr Elżbieta Margas Dzwonnik

Kierownik gospodarczy: Ewa Graban

 

POMOC PSYCHOLOGICZNO- PEDAGOGICZNA

Pedagog: mgr Janina Podgórska

Doradca zawodowy: mgr Janina Podgórska

Psycholog: mgr Dominika Badowska

 

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

Zespół przedmiotowy Przewodniczący Zastępca przewodniczącego
humanistów- j. polski, historia, wos, plastyka, edb, biblioteka Beata Bonik  
języków obcych    
matematyczno- przyrodniczy
   
religii Jadwiga Kiedrowska  
wychowania fizycznego Urszula Lieder Marzena Golisowicz
przedmiotów zawodowych Dorota Krawiec Monika Rusak
wspomagających oraz do spraw wychowawczych (psycholog i pedagog)    

 

LISTA NAUCZYCIELI

Przedmiot Nauczyciele
Język polski Bonik Beata, , Kowalska-Wnuczek Iwona, Struck Aleksander,
Matematyka Czapp Jolanta, Fortuna Marzena,  Melzer-Gruba Dorota, Oberzig Małgorzata
Historia
i wiedza o społeczeństwie

Hirsz Michał, Struck Justyna, Kobierzyńska- Wszołek Beata

Chemia Domnik Beata, Pozorska Ewa
Biologia Barlasz Barbara,
 Fizyka Jeka Henryk, Czapp Jolanta
Geografia Bieszke Tomasz
Język angielski Bakun Mirosława, Budzisz Waldemar, Bugajski Zdzisław, , Milewska-Wycinka Alicja
Język niemiecki Gondek Jarosław, Sikora Marta
Religia Kiedrowska Jadwiga, Jachimkowska Katarzyna, ks. Marek Paweł
 Informatyka Kobierzyńska Wszołek Beata
 Wiedza o kulturze Kryczka Aneta
Zajęcia artystyczne -
 Muzyka -
 Technika Mielewczyk Bożena
 Plastyka Kryczka Aneta
 Przedmioty zawodowe Kobierzyńska-Wszołek Beata, Krawiec Dorota, Margas-Dzwonnik Elżbieta, Rusak Monika, Rusak Jarosław,Sirocka Magdalena, Struck Piotr, Bieszke Tomasz,
Wychowanie fizyczne Boniecki Błaźej, Cysewska-Brytan Jowita, Czyż Adam, Czyż Gabriela, Gettka Aleksandra, Golisowicz Marzena, Kurys Dariusz, Oberzig Piotr, Lieder Urszula
Edukacja dla bezpieczeństwa Mielewczyk Bożena
Nauczyciele wspomagający Kozielska Joanna, Oberzig-Zasada Magdalena, Rambiert Anna,  Wojtińska Justyna
 Wychowawcy świetlicy Rusak Monika
Bibliotekarze Nierzwicka-Drożak Maria,
 Logopeda  Bonik Beata

 

 

WYKAZ PRACOWNIKÓW ADMINISTRACJI I OBSLUGI

 

Graban Ewa - kierownik gospodarczy
Kujawska Hanna - sekretarz szkoły
Grzankowska Joanna - starszy specjalista d/s rozliczeń
Dampc Barbara - starszy woźny
Korth Tamara - starszy szatniarz
Okoń Krzysztof -szef kuchni
Grzegorek Barbara - robotnik gospodarczy
Muza Bożena - robotnik gospodarczy
Bolda Maria - robotnik gospodarczy
Ferra Irena - robotnik gospodarczy
Korth Ewa - robotnik gospodarczy
Kędzior Danuta - robotnik gospodarczy
Rolewska Joanna - robotnik gospodarczy
Załęcka Barbara - robotnik gospodarczy
Danielewicz Zbigniew - kierowca
Totzke Ryszard - starszy konserwator
Hebel Sławomir - kierowca
Dzienisz Lucyna -opiekun dowożenia   
Mach Roman - inspektor BHP

 


Zespół szkół nr 1
ul. Morska 1, 84-120 Władysławowo
tel. (058) 674-04-41
e-mail:
zs1@wladek.info



WSAiB
WPiT
Akademia Morska Gdynia



Aktualności | UKS BLIZA | Oferta turystyczna | Galeria | Kontakt